Jdi na obsah Jdi na menu

 


AKTUALITY, informace

POZOR – OZNÁMENÍ PRO OBČANY SLAVĚTÍNA! Od pátku 26.5.2017 do neděle 28.5.2017, bude u kapličky přistaven kontejner na velký komunální odpad. Jako je nábytek, koberce, lina, okna a podobný komunální odpad, který se nevejde do popelnice.

 

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU! V úterý 23.5.2017 proběhne v obci Slavětín svoz nebezpečného odpadu a odběr starých elektrospotřebičů firmou AVE Vysočina s.r.o.. Místo přistavení: Před obecním úřadem, Doba sběru: 15.30  –  15.45 HODIN, Žádáme občany, aby odpad přinášeli až v době svozu.

Upozorňujeme, že není možné v rámci svozu odebírat eternit a dehtovou lepenku.   Druhy odebíraných odpadů: Staré automobilové akumulátory, nádoby a štětce se zbytky barev, zbytky chemikálií, staré léky, bateriové monočlánky všech druhů, zářivky, výbojky, staré motorové oleje a maziva, textilie znečištěné ropnými produkty, olejové filtry, mořidla, spreje, lednice, televize atd.   

MAS Havlíčkův kraj - pozvánka na seminář 27. 4. 2017 Radostín 1Radostín 2 a seminář 3. 5. 2017 Ždírec 1Ždírec 2

CSS pro Vás připravilo další číslo Podoubravského zpravodaje. Je tam řada velmi zajímavých novinek a užitečných informací, které vycházejí a současně jsou zacíleny na problematiku života obyvatel našeho mikroregionu. Podoubravský zpravodaj si můžete stáhnout na tomto odkazu:
http://www.podoubravi.cz/centrum-spolecnych-sluzeb/informacni-zpravodaj/podoubravsky-zpravodaj-c.-3-brezen-2017

Pozvánka na zasedání zastupitelstva kraje Vysočina 28. 3. 2017 v Jihlavě zde

Výběrové řízení: Podhůří Železných hor o.p.s. - Manažer MAS pro kancelář v Chotěboři více info zde

UPOZORNĚNÍ: Ptačí chřipka - podrobné info zdeFinanční správá - nová služba pro placení daně z nemovitostí, více info zde

Pozor! LDO Přibyslav radí jak se chránit před kůrovcem zde